Olay Eğlence! Afra Saraçoğlu’nun Çok Özel Doğum Günü Partisinden Görüntüler Geldi

Yalı Çapkı’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu doğum günü için 70 kişilik özel bir parti planlamıştı. Dün akşam gerçekleşen partiden de görüntüler geldi. Çok fazla eğlendiğine şahit olduğumuz Afra Saraçoğlu’nu bir ara Dj kabininde olması da dikkat çekti.

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu son dönemin en çok konuşulan ismi. Sadece oyunculuğu ve güzelliği ile değil aynı zamanda özel hayatıyla da sık sık gündemde.

Başarılı oyuncunun yaptığı her hamle konuşuluyor ve dikkat çekiyor. Rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile arasındaki bir dargın bir barışık ilişki hala gündemimizde.

Geçtiğimiz yıl doğum gününü kutlarken yanında hem sevgilisi Mert Yazıcıoğlu hem de rol arkadaşı Mert Ramazan Demir vardı. Bu görüntü çok konuşulmuştu.

Tabii üzerinden çok sular aktı ve Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ile yazın bir ilişkiye başladı. Bu ilişki de maalesef çok uzun sürmedi.

Dün akşam gerçekleşen doğum gününde eğlencenin dibine vuran Afra Saraçoğlu net açıklamalarda da bulundu.

Dün muhabirlerin sürpriz pasta gertirmesi ile röportaj veren Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir için sadece iş arkadaşı olduğunu söyledi.

Afra Saraçoğlu’nun parti görüntüleri geldi.

Dj kabinine geçti!

70 kişilik özel partinin görüntüleri…

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x